Edycja plików m2ts (BDMV) avec programme TsMuxer – Windows 7 – dobreprogramy

by Jack

Edycja plików m2ts (BDMV) avec programme TsMuxer – Windows 7 – dobreprogramy
-🖥️-

Mam edycję 2 płytowa 3d ale jest też 2d więc wyciąłem plik z filmem z folderu stream z jednej płyty iz drugiej i chciałem go połączyc w jedna całość tak żebym nie Musiał dopasowyżkywać ma IEC dopasowyżczera w IEC dopasowyżczera w IEC dopasowyżczera w. teraz mam film w całości lecz po tym muxingu zmieniła sie jakość obrazu tak jak à widać w mediainfo. chciałem uzyskać taką samą po połączeniu a gdy to bym uczynił dodałbym ścieżkę audio ponownie z tsmuxer. Czyli piewsza faza czenie dwóch częsci w jedno, druga faza dodanie ścieżki dzwiękowej AC3. Już lepiej tego nie wytłumaczę.

Dodane 22.12.2012 (Alors) 17:07

Frankfurterium :

Chyba mylisz pojęcia. Muksowanie oznacza zabawę jedynie ścieżkami / strumieniami (dodawanie, usuwanie, zmiana kolejności) lub właściwościami kontenera. Tutaj ewidentnie widać ingerencję w obraz. Za każdym razem, kiedy materiał jest przekodowywany, trochę zmieniają się jego właściwości. Wtedy nie da się osiągnąć idealnej kopii. Jeżeli chodzi ci wyłącznie ou podobną jakoś « wizualną », plik koduj z nieco większym bitrate’em / mniejszym współczynnikiem CRF, niż jest w oryginale.

Rozumiem, tylko pierw piszesz, że nie da się osiągnać idealnej kopii un później, że się da ustawiając większy bitrate, Ja już ustawiałem, ale po ustawieniu VBR na swoje dane, programme wywałn budałędy lubnie dane par wywałyłędy zupenie lubnie polynie lubnie zukopołyły Zennie lubniekopoływie lubnie programme.

Jeśli możesz sprawdź sobie interfejs i spróbuj zobaczyć, rozumiem, e możesz nie mieć pliku m2ts, ale bynajmniej zobaczysz opcje.

Chyba że jest jakaś zasada ale na tyle à już nie jestem obeznany.

N’oubliez pas de partager l’article avec vos amis !

Related Articles

Leave a Comment